Info

avatar


Mam na imię Tomek vel tomstar opisuję tutaj moje duże, średnie i mniejsze wyjazdy rowerowe. Jeżeli chcesz mi potowarzyszyć zapraszam do lektury i komentarzy. Pochodzę z Pleszewa, nie za dużej miejscowości w Wielkopolsce niedaleko Kalisza i Jarocina. Jeżdżę przede wszystkim po asfalcie, a wyjazdy traktuję jako wycieczkę i przygodę. Towarzyszy mi mója szosa, a w trasy staram się wyjeżdżać z przyjaciółmi lub z żoną.


Przejechałem już: 75450.33 kilometrów
W tym w terenie: 604.00
Moja średnia prędkość: 26.53 km/h .
Więcej o mnie.

DODAJ WPIS
PROFIL
WYLOGUJ
KANAŁ RSS

WYSZUKAJ NA BLOGU TOMSTAR

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl








Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w kategorii

Z ŻONĄ|

Dystans całkowity:4699.16 km (w terenie 11.00 km; 0.23%)
Czas w ruchu:184:05
Średnia prędkość:25.53 km/h
Maksymalna prędkość:61.28 km/h
Suma podjazdów:17787 m
Suma kalorii:93423 kcal
Liczba aktywności:82
Średnio na aktywność:57.31 km i 2h 14m
Więcej statystyk
  • DST 30.41km
  • Czas 01:14
  • VAVG 24.66km/h
  • VMAX 45.36km/h
  • Temperatura 21.0°C
  • Kalorie 823kcal
  • Podjazdy 106m
  • Sprzęt Merida Matts TFS 100-V
  • Aktywność Jazda na rowerze

Z żoną na spacer nowym Drakarem

Środa, 24 lipca 2013 · dodano: 24.07.2013 | Komentarze 0

Dziś przyszedł do nas nowy rower dla mojej żonki. Kupiliśmy okazyjnie nową Meridę Drakar Cross V-5 Lady. Trafiliśmy fajnie na Allegro taniej o 200zł niż cena sklepowa. Nowy Drakar od razu po pracy skręcony. Czas ruszyć na testy, a gdzie...? do mamusi :) A, że pogoda ładna i droga dobra pojechaliśmy więc do teściowej na pokaz :) Rowerek spisuje się bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni. Swoją drogą zaliczyłem pierwszą glebę. Podawałem żonie podczas jazdy bidon prawą ręką i żeby zwolnić automatycznie lewą chwyciłem za hamulec. Co człowiek głupi to głupi, hamować przednim hamulcem trzymając kierownicę jedną ręką :D No cóż fikołek przez kierownicę i gleba na asfalt. Trochę odrapań i zbić, ale ogólnie było wesoło. Podobno rowerzyści dzielą się na tych, którzy już się wywalili i na tych, którzy się dopiero wywalą :) Ja mam już to za sobą. A dopiero co śmiałem się ze seblega.


Nowa Merida Drakar V-5 © tomstar

W parku w Dobrzycy © tomstar

Razem w parku, rowerki prezentują się super :) © tomstar

Moje kochane dziewczyny © tomstar
Kategoria Z ŻONĄ|, DO 50KM|


  • DST 43.80km
  • Czas 02:03
  • VAVG 21.37km/h
  • VMAX 40.63km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Kalorie 1069kcal
  • Podjazdy 292m
  • Sprzęt Merida Matts TFS 100-V
  • Aktywność Jazda na rowerze

Spacerek z żonką

Niedziela, 30 czerwca 2013 · dodano: 30.06.2013 | Komentarze 2

Dziś pomyślałem, że wymęczę żonkę, zacząłem od rowerka ;) Wybraliśmy się na małą przejażdżkę do Gołuchowa. Po drodze pytałem się na kolejnych skrzyżowaniach: "dodajemy tutaj parę kilometrów?" A, że żonę mam upartą (kto nie ma), to oczywiście dodawaliśmy tu i tam, no i zrobiło się ponad 40km. Szkoda tylko, że bardzo mocno wiało, bo gdyby nie to mogłoby być jeszcze lepiej. Ale wypadzik udany :)





Kategoria Z ŻONĄ|, DO 50KM|